Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg)

13-02-2020, 17:30 Bananek86 Club / Dance 474 105 7.47 MB 320kb/spobierz:Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg)


Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg)

Premiera, utwór obok, którego nie można przejść obojętnie Meduza, Becky Hill, Goodboys . Gorąca nutka z kategorii Club / Dance pod tytułem Lose Control (CEZAR Bootleg). Polecamy zarówno teledysk jak i samą piosenkę, gdyż oba dzieła są warte uwagi.. Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg) w wysokiej jakości do pobrania w wersji mp3 tylko na naszym portalu. Utwór tego artysty został dopracowany do najdrobniejszych szczegółów, jednak czy to pozowli stać się hitem nadchodzacego lata? Posłuchajcie sami i oceńcie.. To sprawia, że nuteczka Meduza, Becky Hill, Goodboys pod tytułem Lose Control (CEZAR Bootleg) może stać się hitem lata, a słuchać będą ja liczne pokolenia przez wiele lat.. To podkręcamy głośniki i play Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg)

Komentarze

marzuv 13 Luty 2020 23:44
0
Remix no. 95 tyle głosów za kolejny remiks to za dużo. Ale do was meduzowicze gadać to jak grochem o ścianę. W tym roku pewnie jeszcze złośliwie po chamsku dacie kolejne kilkadziesiąt remixów i powiecie to się wypisz lub nie słuchaj albo tak jak bjorn f.. off mother f...er. Trzeba przyznać kultura na najniższym poziomie. Tak trzymać.
Bananek86 13 Luty 2020 23:59
0
Gostek ja tylko wrzucam, odsłuchuje podoba mi się wpada w ucho fajnie gra, to.sobie wrzucam. A co tutaj ma kultura? Z resztą każdy inny Ci to powie a tego remixu/ bootlegu nie było więc wrzucony, i nie rozumiem tutaj na siłę wypowiadania się...  A jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy spam odmian ten nutki to zobacz sobie na promodj ciekawe jak to skomentujesz..
Dodaj komentarz do utworu Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (CEZAR Bootleg)
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 84