Wyszukiwanie Utworów ( Opcja ) / Dużo nieaktywnych utworów

  1. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    Witam, widziałem tutaj pewną wypowiedź:

    @Admin
    "Nie usuniemy utworów na pewno. Są z nami niektórzy użytkownicy od bardzo dawna, i nagle na ich koncie nie z ich powodu zniknęła by połowa mp3. A to oni włożyli w to swoją pracę by je dodać, więc wypadałoby aby nadal je mieli. Kwestia re-uploadu tylko. Mamy kilka pomysłów ale jaki wybierzemy poinformuję w późniejszym czasie."

    Tutaj się zgadzam, ale jest bardzo prosta opcja by to pogodzić.

    I tutaj nadchodzę z rozwiązaniem tego łatwego problemu
    Przypuśćmy że chcemy sobie posłuchać nutek i wybieramy po ocenie i z całego okresu, wtedy ukazuje nam się dużo utworów które są już nieaktywne, ale żeby uszanować twórców tak jak tutaj cytat z wyżej i nie usuwać ich twórczości powinniśmy dodać do opcji filtrowania opcje czy ma pokazywać wszystkie utwory ( Live/RIP ) czy tylko LIVE, myślę że to by bardzo pomogło w odnajdywaniu większych liczy utworów na stronie, bo czasem to aż jest za dużo tych ripów i jak ktoś na prawdę chcę nutke z dawnych lat która jeszcze sobie dobrze wiedzie, to na prawdę trzeba mocno się naszukać, a tak naprawdę wtedy to wystarczyło by zaznaczenie jednej opcji więcej, co wy na to ?
    Moim zdaniem, bardzo by to ułatwiło a poza tym każda ze strony była by zadowolona :)
    Także Słucham i czekam na wypowiedzi. Pzdr.
    22 Marzec 2021 - 18:26 / #1
  2. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    Można prosić o link gdzie Admin tak się wypowiedział? Jestem nie w temacie.
    22 Marzec 2021 - 19:09 / #2
  3. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    JacK,
    https://nuteczki.eu/forum/showtopic/19-najblisze-zmiany-na-stronie/page-2
    22 Marzec 2021 - 20:54 / #3
  4. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    bananek jakie Live hahaa
    23 Marzec 2021 - 01:15 / #4
  5. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    ciachoxv,
    Sry źle napisałem, ale no dokładnie chodzi o to że jest dużo utworów nieaktywnych i żeby była opcja zaznaczenia by pokazywało tylko te aktywne :) e
    I każdy by miał prawo wyboru wystarczyło by aby zaznaczyć kwadracik gdzie by było pokaż "aktywne" czy tam inny text wiadomo to już Admin sobie tam wybierze co tam powinno być :)
    23 Marzec 2021 - 17:11 / #5
  6. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Bananek86,
    Rozumiem ideę i jest to dobry pomysł.
    Tak myślę, że może by warto pozwolić wszystkim użytkownikom edytować swoje utwory gdzie wygasły im linki. Ci co byli chętni mogli by aktualizować swoje wstawki gdzie im wygasł link. co myślicie?
    ciachoxv, Bananek86, marcin0313 i nikt 2 lubi ten post.
    24 Marzec 2021 - 12:49 / #6

Użytkownicy online: 24 (przez ostatnie 20 minut)

Wszystkich tematów
326
Wszystkich postów
1271
Użytkowników
164593
Najnowszy
inn
Online: 96