Lista Pijawek i uciążliwych "cieci" do zablokowania.

Propozycje ludzi nominowanych do BANA
  1. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Nominacje

    1 .marzuv
    Marqess87, ciachoxv, cyma1971 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 21 Maj 2020 - 21:47
    21 Maj 2020 - 21:47 / #1
  2. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    CIACHOXV - Kurwa z i złodziej

    TA KURWA BYŁY MODERATOR UKRADŁA MOJĄ WSTAWKĘ.
    https://nuteczki.eu/muzyka/club-dance/260540-kygo-amp-valerie-broussard-the-truth.html
    To chyba przy pomocy Admina bo gość był zdjjety z rangi moderatora.
    cyma1971 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 29 Maj 2020 - 21:11
    29 Maj 2020 - 21:04 / #2
  3. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    TA KURWA BYŁY MODERATOR UKRADŁA MOJĄ WSTAWKĘ.
    https://nuteczki.eu/muzyka/club-dance/260540-kygo-amp-valerie-broussard-the-trut
    h.html
    To chyba przy pomocy Admina bo gość był zdjjety z rangi moderatora.
    A ta kurwa jeszcze zablokowała komentarze przy tym utworze pierdolę taka stronę i spadam stąd.
    cyma1971 lubi ten post.
    29 Maj 2020 - 21:18 / #3
  4. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Ktoś tu ma problem z opanowanie emocji.
    Mimo wszystko śpieszę z wyjaśnieniami.
    Dodaliście utwór dokładnie o tej samej godzinie i minucie. Sam usunąłem jedne widząc że dubel.
    Ciachoxv nie robi problemu oddaje Ci te nutkę bo dla niego jeden utwór wte czy wte nie robi różnicy.
    Masz ją już u siebie music-worx.

    Druga sprawa twoje zachowanie.
    Już 2 konta straciłeś dokładnie przez to samo a nadal sytuacja się powtarza.
    Tak jak mówiłem, wszelkie sprawy jesteśmy wyjaśnić na spokojnie, do wszystkiego mam wgląd. Nie jestem tutaj online 24/7 by odrazu ci odpowiadać na wiadomości a widzę że 2 ciągu 20 minut potrafisz tak wybuchnąć jak małe dziecko.
    Na prawdę music-worx może czas odpuścić ten wyścig szczurów ?
    ciachoxv, JacK, CHP i nikt 1 lubi ten post.
    29 Maj 2020 - 21:53 / #4
  5. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    NOMINACJA ROKU:

    CIACHOXV
    Ostatnio edytował: music-worx 29 Maj 2020 - 21:54
    29 Maj 2020 - 21:53 / #5
  6. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Admin,
    Utwór nie był dodany o tej samej godzinie i minucie i dobrze to wiesz. Będę robił screany z każdych wstawek by udowodnić wam machlochje....ale nie mam to w dupie. To tobie powinno zależeć by było wszystko ok ja to traktuje jako hobby nie płacisz mi za to bym płakał za rozlanym mlekiem
    29 Maj 2020 - 22:04 / #6
  7. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    music-worx,
    Szczerze, worx powinieneś odejść albo chociaż przestać robić to co robisz (chcesz dodawaj utwory, ale nie rób z tej strony śmietnika takimi akcjami, pomysłami czy komentarzami). Ciągle obrażasz naszą społeczność którą wszyscy tu tworzymy. Za tobą niestety albo i stety nikt płakać nie będzie, wszyscy pozostali uploaderzy mają jakieś minimum swojego zachowania, na miejscu administracji już dawno dałbym Ci bana albo chociaż naszą superową rangę Hejter o którą sam walczyłeś.

    Co to w ogóle ma być, "BYŁY MODERATOR UKRADŁ MOJĄ WSTAWKĘ." co my w przedszkolu jesteśmy, chyba ważne że utwór został dodany a nie kto go dodał.. ja rozumiem jakby ktoś płacił nam za dodanie ale my robimy to dobrowolnie...
    music-worx, ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: CHP 30 Maj 2020 - 21:58
    30 Maj 2020 - 21:56 / #7
  8. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Już rozumiem co oznacza twó nick "CHP" - Chujem Pozostanę.
    Masz Rację mam gdzieś waszą społeczność niewdzięczną która jest chmarą niewdzięcznych PIJAWEK.
    Sam sobie dam Bana. Żegnam
    30 Maj 2020 - 22:25 / #8
  9. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Wracając do wczorajszej akcji OBRAŻANIA WASZEJ/Naszej SPOŁECZNOŚCI.
    Uważam że ADMIN z automatu powinien dać bana każdej pijawce która choćby w najmniejszym stopniu obraża jakiegokolwiek Uploadera.
    Ja rozumiem komentowanie wstawek dotyczących jakości czy to technicznej czy muzycznej, bądź gustów muzycznych. Ale nie osoby wstawiającej.
    Z drugiej strony jeśli ktoś słucha tylko DiscoPolo i pobiera takie utwory a wchodzi do HOUSE żeby tylko napisać komentarz typu "co ty baranie wstawiasz" albo "wstawiasz same śmieci" to o kim to świadczy iże kim jest? Bo ja już nie wiem. Lubisz DiscoPolo twoja sprawa słuchaj i daj żyć innym.
    Sprawa Pana "Ciachoxv" otóż ta osoba będąca moderatorem strony (oficjalnie zdjęta, choć wydaje mnie się że nadal ma pewne uprawnienia) zawsze wszystkich pouczał a sam nie trzymał się zasad i reguł (niech się zgłosi ten co nie otrzymywał pouczeń) dawał jakieś dziwne ostrzeżenia np. za brak przecinka albo dubel (w szczególności jak się zdublowało jego wstawkę)
    Po prostu był irytujący jako moderator i nad używał swojej "władzy" Teraz robi z Robin Hooda na naszej stronie i sprawdza czy dana wstawka nie jest przed premierą. Żenujące.
    Do wszystkich pijawek szanujcie czas poświęcony przez uploaderów bo oni poświęcają nie tylko swój czas ale i zdrowie (użerając się z hejterami) ale także pieniądze swoje własne byście wy mogli posłuchać i pobrać dany utwór.
    Przepraszam Admina za nie trzymanie nerwów na wodzy ale mleko się przelało i nagonka na moją osobę przestała być zabawna.
    Pozdrawiam i życzę wprowadzenia rozwiązań które by eliminowały osoby co nic nie wnoszą dla strony a tylko są po to obrażać i korzystać z utworów.
    cyma1971 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 31 Maj 2020 - 10:08
    31 Maj 2020 - 10:06 / #9
  10. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    music-worx,
    Ale po co drążysz temat, milion razy już raz napisałeś o ciacho i jest wszystko jasne, nie spamuj wszędzie gdzie się da bo nic nie zrobisz i tak.. a dobrze ze bawi się w Robin Hooda bo ktoś powinen to pilnować. A to ze ktoś wchodzi z Disco w House i komentuje to już jego sprawa w takiej sytuacji nie udzielaj się tylko zgłoś administracji komentarz to już góra się tym zajmie, proste?
    ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: CHP 31 Maj 2020 - 12:37
    31 Maj 2020 - 12:37 / #10
Online: 171