Jakość

  1. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Tu już nie chodzi o jakość piosenki tylko o jakość tego co jest wrzucane jakieś 95% to śmieciowe remixy ,pomyje bootlegi jakiś pseudo dj . Dajcie sobie luz z tymi wstawkami. Parę lat temu to tylko stąd się pobierało a teraz jest tyle stron z pseudo bootlegami że rzygać się chce.

    // i nie chodzi o subiektywną ocene bo każdemu się podoba coś innego ,ale naprawdę większość nut co tu są wrzucane to zwykłe pomyje.
    ciachoxv, Marqess87, music-worx i nikt 1 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: undertaken 9 Maj 2020 - 11:48
    9 Maj 2020 - 11:47 / #11
  2. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    undertaken,
    Dokładnie się z tobą zgadzam.
    Powinna być kategoria "śmietnik" na takie rzeczy.
    Rozumiem to że są ludzie co lubują się w takich rzeczach, ale aby podnieść standard strony to nie tylko jakość utworów powinna być wysoka ale też jakość wstawek. Wstawki powinny zawierać graficzną szatę w postaci okładek i wiemy że jak dany utwór posiada okładkę to jest to oficjalny singiel. Wszystkie pozostałe wstawki wpadają do wora ze śmieciami i jak ktoś lubi to w takiej kategorii znajdzie to co lubi. Niech sobie grzebią w takiej właśnie kategorii.
    Rozwiązało by to sprawę wielu kategorii, jak ktoś szuka nowości "ofifcial audio" to nie musi się przez stos śmieci przebijać.
    ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 9 Maj 2020 - 17:34
    9 Maj 2020 - 17:30 / #12
  3. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    music-worx,
    Zgadzam Się z Tobą, i dodam coś od siebie że mnie wkurza dodawanie tych konwerterów z YT, ja pisałem kiedyś o tym z Adminem, żeby na stronie były tylko utwory wysokiej Jakości, (320 kb/s 44100 Hz) no ale on chce żeby wszystko dodawać.
    9 Maj 2020 - 21:49 / #13
  4. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    ciachoxv,
    Dodawanie wszystkiego jak leci nie podnosi rangi strony a tylko ją obniża. Moim skromnym zdaniem jak ktoś chce wersję z YouTube to niech sobie sam ją sam przerobi na mp3.
    Jeżeli Admin nie znajdzie rozwiązania w tym temacie to moja teoria jest jedna: założył tą stronę nie po to by się rozwijać tylko po to by mieć wszystko na tacy. Admin działaj nie leż z założonymi rękoma!

    Pijawka to zawsze jest pijawka.
    ciachoxv, djwill21 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 9 Maj 2020 - 22:20
    9 Maj 2020 - 22:18 / #14
  5. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Jeżeli admin to ten admin co był od samego początku to jest z mojego miasta ,znajde go ;) grinning
    10 Maj 2020 - 08:50 / #15
  6. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    a kolejne konwertery z yt lecą na stronę hee
    https://nuteczki.eu/muzyka/disco-polo/329400-power-play-o-karolino-40-lecie-baye
    r-full-2021-r.html

    https://www.youtube.com/watch?v=2irKP3AXMmo
    14 Grudzień 2021 - 17:21 / #16
  7. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    It is sure that the quality decreases more and more to let anyone upload ... I suggest on another post to put official uploaders that are in the quality ... but hey at first seen this is not the primary concern ... it is not because there is a huge number of daily uploads on the site that it will be of quality on the contrary we spend a lot of time finding a quality title and since nobody values the work of good uploders, some category remains empty ...
    ciachoxv, JacK lubi ten post.
    14 Grudzień 2021 - 18:29 / #17
  8. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    I think in all honesty that the admin will have to ask the right questions in the future because from what I read on this post a lot of good uploaders will slow down or even stop their work because we clearly have the impression of give jam to the pig! Personally I ask myself the question to know to continue to share tracks and gods knows that I already share them can see the number that I recover each day ... but I am stuck to stop when I see the number of rip via youtube tracks without artwork are gross and so much can be proffesional especially in 2021 where there are lots of tools to do things well ... but to want too much to be open to anything and everything often we lose the best! to meditate Mr the admin .....
    ciachoxv, JacK lubi ten post.
    14 Grudzień 2021 - 19:50 / #18
  9. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    djwill21, You see my dear colleague, it looks like on this page now. It was not like that before. there was a really nice group of people who were giving a lot of good club music.

    Currently, the music level of this website has dropped terribly ... Anyway, everything is a perfect reflection of what is happening in Polish dance clubs now. People prefer to come and shout at the pathological "DJ" set that screams nonstop through the microphone. In addition, he makes a terrible mash-up of his tracks, without any transitions between them ...
    Simple music for simple people. On this forum, most of them are also just looking for simple music.

    You are one of the few who post good quality songs here ("Kaitek Dj" to). You can see that you are applying and I always try to appreciate it. Good upaders must be respected, because they are a window to good music.

    Greetings.
    ciachoxv, djwill21, Bananek86 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: JacK 20 Grudzień 2021 - 21:37
    20 Grudzień 2021 - 21:36 / #19
  10. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    dziękuję Jacku za komentarz, w dużej mierze się z tobą zgadzam!
    Postanowiłem również przestać obsługiwać kategorię klub / taniec, ponieważ ludzie nie są wdzięczni ludziom, którzy poświęcają swój czas na dzielenie się swoim znaleziskiem! większość dźwięków, które podaję, to muzyka kupowana za pośrednictwem różnych witryn, które mógłbym opublikować blisko 100 utworów dziennie, ale biorąc pod uwagę uznanie lub słabe komentarze, które otrzymałem, będę zadowolony z obsługi kategorii trance, zajmie mi to mniej czasu w moim osobiste sortowanie i coverowanie muzyki, którą otrzymuję! Gorszy czas dla dobrych ludzi, których jesteś częścią jak i ciachoxv nawet jeśli nasze początki w serwisie były burzliwe

    Mam nadzieję, że tłumaczenie będzie dobrze zrobione przez google ^^
    ciachoxv, JacK, Bananek86 lubi ten post.
    20 Grudzień 2021 - 23:41 / #20
Online: 163