Jakość

  1. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Aby poprawić jakość utworów na stronie mam kilka pomysłów.
    Oto kilka z nich ograniczyć uploaderów do minimum.
    Ograniczyć nie którym uploaderom takim jak "prometeusz" do wstawiania tylko w kategorii RIP do wcześniejszej weryfikacji (jestem gotów podjąć się tego zadania mam wszelkie możliwości aby zweryfikować jakość wstawki)
    Z tego co widzę to poziom strony mocno spada.
    Jak ludzie chcą chłam poniżej 256 kb/s zawsze mogą sobie zajrzeć na youtuba.
    Podejrzewam że większość gra w jakiś tam małych klubach i chcą muzę dobrej jakości (co nie oznacza że legalną) ale co do swoich wstawek służe certyfikatami, ale już tylko na priv.
    ciachoxv, Bananek86 lubi ten post.
    1 Maj 2020 - 19:37 / #1
  2. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    Wystarczy Program [bSpek][/b] i sobie można sprawdzić czy Conver z YT czy też nie ;) . Ale nieraz music-worx weź pod uwagę że autor nawet w download nie daje full wersji albo jego wersja jest w 15 kHz
    ciachoxv lubi ten post.
    1 Maj 2020 - 22:38 / #2
  3. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    music-worx jesteś z nami od 17 Kwiecień 2020, nieważne że jesteś uploaderem a już chciałbyś być moderatorem który tutaj nie ma lekkiego życia Zbastuj trochę kolego użyłeś mojej ksywki co mi się nie podoba, ja do ciebie nic nie mam a ty depczesz mi po piętach. Ostatnio został zbanowany 12 Kwiecień 2020 chelsea2507 za właśnie podobne zachowanie. Koledzy patrząc na ilość pobrań mojej muzy nie patrzą zbytnio na jakość , co niektóra wstawka którą wrzuciłem nie znalazłaby się w ogóle na tym portalu. Jeżeli Administrator pójdzie na to w co nie wierzę ( jesteś z nami za krótko, niesprawdzony cwaniaczek) to nie będziesz kontrolował cenzorze tylko mnie ale wszystkich. Proszę uspokój się i posłuchaj uploadera Bananek86 bo mnie uruchamiasz . Pozdro.
    Bananek86 lubi ten post.
    1 Maj 2020 - 23:57 / #3
  4. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Czytałem swój post kilka razy i nie zauważyłem bym cię w nim choć raz obraził, za to ty pokazałeś kawał merytorycznej dyskusji.
    Gratulować i pozdrawiam
    Bananek86 lubi ten post.
    2 Maj 2020 - 09:15 / #4
  5. Offline

    fichu913

    Użytkownik

    Postów: 10

    music-worx ja te wszystkie rzeczy przestrzegam mam prawa i wszystkie moje piosenki to są z płyt albo spotify
    2 Maj 2020 - 10:41 / #5
  6. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    Ograniczyć nie którym uploaderom takim jak "prometeusz"--- myśl ze zrozumieniem czy tylko na tyle cię stać, jeżeli podałeś moją osobistość to dawaj dalej podawaj następnych śmiałku, przecież napisałeś, cytat: Ograniczyć nie którym uploaderom.
    A zresztą Pozdro.
    2 Maj 2020 - 10:43 / #6
  7. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Już sie uspokójcie.
    Nie zamierzamy nikomu wprowadzać jakikolwiek ograniczeń.
    Sprawa rip-ów z youtuba została już przeze mnie raz wyjaniona. Powtórzę: Dozwolone jest wrzucanie ripów w najwyższej możliwej jakości, lecz autor wstawki musi się liczyć z tym, że jak ktoś zaproponuje ten sam utwór w lepszej jakości to zostanie on zastąpiony.

    Są sytuacje, że utwór tylko jest dostępny na youtube i nigdy nie ujrzy światła dziennego w oryginalnej wersji do pobrania.
    Jednakże mimo wszystko zachęcam wszystkich dodajacych utwory na naszą stronę, aby robić to w miarę z jak najlepszego źródła a ostatecznie jak nie znajdziemy dobrej wersji, to zripować z youtuba.
    ciachoxv lubi ten post.
    2 Maj 2020 - 11:04 / #7
  8. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    No i music-worx temat finito wink . Pozdro.
    2 Maj 2020 - 13:08 / #8
  9. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Kochani wstawiacie RIPy ok, wasza sprawa lubicie to robić ok. Komuś wystarcza taka jakość utworu jego sprawa, chodzi mi jedynie o to byście dodawali je uczciwie do kategorii RIP lub dodajcie taki dopisek do utworu, wtedy wiadomym jest że jak ktoś ma lepszą wersje to ją podmieni. Posiadam kilkadziesiąt oryginalnych singli mógłbym je podmienić ale nie uśmiecha mi się pobierać utwór za każdym razem i go sprawdzać czy jest Ripem. Czysta uczciwość i to wystarczy.
    Chętnie też pobieram utwory od was ale krew mnie zalewa jak odtwarzam a tam chłam jakościowy.
    Pozdrawiam
    Bananek86, ciachoxv, djwill21 lubi ten post.
    2 Maj 2020 - 14:21 / #9
  10. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    fichu913,
    Bardzo mnie rozśmieszyłeś przyjacielu sympatyczny swoim postem tutaj.
    Pamiętaj, to że posiadasz muzykę kupioną na płytach bądź pobraną ze Spotify nie oznacza, że kiedy ją tu udostępniasz, to jest to legalne.
    4 Maj 2020 - 15:53 / #10

Użytkownicy online: 41 (przez ostatnie 20 minut)

Online: 90