Propozyja: Obserwuj / Ukryj uzytkownika

  1. Offline

    bociam

    Użytkownik

    Postów: 27

    Witam, mialbym zapytanie do administracji. Czy jest mozliwe zaimplementowanie funkcjonalnosci Obserwuj / Ignoruj uzytkownika? Jest wielu uzytkownikow ktorych publikacje trafiaja w moje gusta muzyczne jednakze w gaszczu wrzutek w niektorych kategoriach ich tresci gina i ciezko jest cokolwiek wylowic z ich aktywnosci. Chcialbym moc miec mozliwosc ignorowania coniektorych uzytkownikow ktorych uwazam za malo interesujacych tak abym nie musial zbednie przeklikiwac kazdego utworu pokolei badz wertowania calych podstron w poszukiwaniu jakiejs perelki. Jest kilka osob ktore zastanawiaja sie zanim cos opublikuja a Tworzenie zakladek ich profilii we wlasnej przegladarce jest mocno upierdliwe i miejsco-chlonne.
    ciachoxv lubi ten post.
    18 Marzec 2023 - 12:57 / #1
  2. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    O dobry pomysł smiley
    18 Marzec 2023 - 13:17 / #2
  3. Offline

    gomel

    Użytkownik

    Postów: 35

    Dobry pomysł ;)
    ciachoxv lubi ten post.
    18 Marzec 2023 - 15:35 / #3
  4. Online

    Marqess87

    Użytkownik

    Postów: 43

    Również jestem za tym. Właśnie chciałem utworzyć nowy temat odnośnie tego co mnie od pewnego czasu bardzo drażni na stronie ale skoro powstał ten wątek to się dopiszę. Zbieram ze strony utwory z których potem montuję promo mixy, bazuję głównie na nowościach czyli na bieżąco przeglądam daną kategorię i pobieram to co mi pasuje. Ale jakiś czas temu na stronie pojawiło się kilku ,,uploaderów" którzy wrzucają tu utwory jakby to był wyścig szczurów, byle co byle wrzucić i mieć statystyki a do tego przy tym tworzyć bzdurne tytuły tych utworów. Ku moim słowom poniżej prezentuję przykład:

    https://nuteczki.eu/muzyka/club-dance/398737-timikullaiamphaddaway-rockmyheartdj
    ramezzremixedit2023.html


    Timi Kullai & Haddaway - Rock My Heart (Dj Ramezz Remix Edit 2023)

    Porównałem ten track z tym który był dostępny już w połowie 2021 roku
    https://www.youtube.com/watch?v=5sG-luM439A

    nie ma kompletnie żadnej różnicy więc jakim prawem autor wrzutki nazwał ją Edit 2023 ???

    A to nie jest tylko jeden przykład bo robi to nagminnie, dlatego ja również proszę administrację aby wprowadziła funkcję pomijania wrzutek danego usera
    ciachoxv lubi ten post.
    18 Marzec 2023 - 16:23 / #4
  5. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Pomysł brzmi ciekawie. Zastanowię się jak by miało to działać, gdzie wyświetlać utwory obserwowanych użytkowników itp i dam znać czy i ewentualnie kiedy można by spodziewać się takiej funkcjonalności.
    ciachoxv, bociam lubi ten post.
    19 Marzec 2023 - 09:20 / #5
  6. Offline

    djhooker

    Użytkownik

    Postów: 64

    Moim skromny zdanie można zrobić tak jak jest z naszym profilem że se podglądamy nasze nutki nasz profil , i zrobić coś takiego że np mogę podglądnąć przykład profil ciachoxv i jakie nutki dodał i wtedy po problemie.
    ciachoxv lubi ten post.
    19 Marzec 2023 - 14:00 / #6
Online: 32