Propozyja: Obserwuj / Ukryj uzytkownika

 1. Offline

  bociam

  Użytkownik

  Postów: 25

  Witam, mialbym zapytanie do administracji. Czy jest mozliwe zaimplementowanie funkcjonalnosci Obserwuj / Ignoruj uzytkownika? Jest wielu uzytkownikow ktorych publikacje trafiaja w moje gusta muzyczne jednakze w gaszczu wrzutek w niektorych kategoriach ich tresci gina i ciezko jest cokolwiek wylowic z ich aktywnosci. Chcialbym moc miec mozliwosc ignorowania coniektorych uzytkownikow ktorych uwazam za malo interesujacych tak abym nie musial zbednie przeklikiwac kazdego utworu pokolei badz wertowania calych podstron w poszukiwaniu jakiejs perelki. Jest kilka osob ktore zastanawiaja sie zanim cos opublikuja a Tworzenie zakladek ich profilii we wlasnej przegladarce jest mocno upierdliwe i miejsco-chlonne.
  ciachoxv lubi ten post.
  18 Marzec 2023 - 12:57 / #1
 2. Online

  ciachoxv

  Uploader

  Postów: 88

  O dobry pomysł smiley
  18 Marzec 2023 - 13:17 / #2
 3. Offline

  gomel

  Użytkownik

  Postów: 32

  Dobry pomysł ;)
  ciachoxv lubi ten post.
  18 Marzec 2023 - 15:35 / #3
 4. Offline

  Marqess87

  Użytkownik

  Postów: 43

  Również jestem za tym. Właśnie chciałem utworzyć nowy temat odnośnie tego co mnie od pewnego czasu bardzo drażni na stronie ale skoro powstał ten wątek to się dopiszę. Zbieram ze strony utwory z których potem montuję promo mixy, bazuję głównie na nowościach czyli na bieżąco przeglądam daną kategorię i pobieram to co mi pasuje. Ale jakiś czas temu na stronie pojawiło się kilku ,,uploaderów" którzy wrzucają tu utwory jakby to był wyścig szczurów, byle co byle wrzucić i mieć statystyki a do tego przy tym tworzyć bzdurne tytuły tych utworów. Ku moim słowom poniżej prezentuję przykład:

  https://nuteczki.eu/muzyka/club-dance/398737-timikullaiamphaddaway-rockmyheartdj
  ramezzremixedit2023.html


  Timi Kullai & Haddaway - Rock My Heart (Dj Ramezz Remix Edit 2023)

  Porównałem ten track z tym który był dostępny już w połowie 2021 roku
  https://www.youtube.com/watch?v=5sG-luM439A

  nie ma kompletnie żadnej różnicy więc jakim prawem autor wrzutki nazwał ją Edit 2023 ???

  A to nie jest tylko jeden przykład bo robi to nagminnie, dlatego ja również proszę administrację aby wprowadziła funkcję pomijania wrzutek danego usera
  ciachoxv lubi ten post.
  18 Marzec 2023 - 16:23 / #4
 5. Offline

  Admin

  Administrator

  Postów: 93

  Pomysł brzmi ciekawie. Zastanowię się jak by miało to działać, gdzie wyświetlać utwory obserwowanych użytkowników itp i dam znać czy i ewentualnie kiedy można by spodziewać się takiej funkcjonalności.
  ciachoxv, bociam lubi ten post.
  19 Marzec 2023 - 09:20 / #5
 6. Offline

  djhooker

  Użytkownik

  Postów: 14

  Moim skromny zdanie można zrobić tak jak jest z naszym profilem że se podglądamy nasze nutki nasz profil , i zrobić coś takiego że np mogę podglądnąć przykład profil ciachoxv i jakie nutki dodał i wtedy po problemie.
  ciachoxv lubi ten post.
  19 Marzec 2023 - 14:00 / #6
Online: 113