Propozycja: Guzik Download

  1. Offline

    bociam

    Użytkownik

    Postów: 27

    Witam, mialbym pytanie do administratorow. Czy jest mozliwe zmodyfikowanie przycisku download na stronie tak aby jego funkcjonalnosc od razu przenosila uzytkownika do strony na ktorej jest wrzucony dany utwor tj. krakenfiles, zippyshare etc? Chodzi o to ze jesli przegladam sobie dany dzial muzyczny i ktorys utwor mi sie spodoba to aby go pobrac to musze wejsc najpierw w link z tym utworem i dopiero z tamtad kliknac guzik download i wtedy jeszcze raz kliknac download na stronie docelowej. Wychodzi na to ze aby pobrac piosenke trzeba kliknac 3 x guzik download co jak dla mnie jest zbedne i upierdliwe tymbardziej ze po calej akcji chcialbym dalej przegladac wybrana przeze mnie kategorie muzyczna i wtedy trzeba sie cofac o 5 krokow do tylu co jest czasochlonne i upierdliwe. Czy zielony guzik na przegladzie kategorii moglby otwierac nowa karte w przegladarce i od razu przekierowywac do strony docelowej?

    Przy okazji drugie pytanie. Nieraz utwor mi sie spodoba i zamierzam zostawic pod nim komentarz. Niestety jesli autor wrzutki nie zaznaczy pola zezwalajacego na zostawienie komentarza jest to niemozliwe. Przegladajac kategorie muzyczna pole na komentarz jest dalej dostepne jednakze jesli juz cos napiszemy i chcemy kliknac guzik dodaj nic sie nie dzieje bo autor publikacji nie zezwolil na komentarze co jest frustrujace. Czy mozna poprawic to tak aby nie mozna bylo dodawac komentarza w takich przypadkach w ogole? Zaoszczedzilo by to klikania i nerwow mysle ze nie tylko mnie.
    ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: bociam 18 Marzec 2023 - 12:50
    18 Marzec 2023 - 12:48 / #1
  2. Offline

    Marqess87

    Użytkownik

    Postów: 43

    Przycisk DOWNLOAD bezpośrednio pod odsłuchiwaną pozycją? Również jestem jak najbardziej za tym. A nawet gdyby dało się zrobić tak żeby nie przenosiło do strony na której track jest wrzucony tylko odrazu pobierało, to już byłoby zupełnie wspaniale ;)
    bociam, ciachoxv, gomel lubi ten post.
    18 Marzec 2023 - 16:27 / #2
  3. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Przycisku download nie zmienimy niestety, zbieramy spod niego niektóre statystyki, wyświetlenia itd. Pozostaje możliwość otwierania w nowej karcie danego utworu jeżeli jesteśmy na PC.

    Co do zablokowanych komentarzy tu się zgadzam, jest to do poprawy. Prawdopodobnie odblokujemy komentowanie we wszystkich utworach.
    djhooker lubi ten post.
    19 Marzec 2023 - 09:29 / #3
  4. Offline

    djhooker

    Użytkownik

    Postów: 64

    Jak mnie pamięć nie myli a telefonie po kliknięciu w przycisk download od razu przerzuca do strony pobierania chyba pozdrawiam.
    19 Marzec 2023 - 14:01 / #4
  5. Offline

    DJStruna

    Użytkownik

    Postów: 9

    Witam serdecznie.Oczywiścię że odblokowanie komentarzy jest jak nabardziej wskazane,dlaczego nie mogę się wypowiedzieć pod uploadem jeżeli mi się podoba lub napisać negatywną wypowiedź?,tak czy tak wrzutka będzie popularna a i tak nikomu się nic nie stanie chyba że żyłka z nerwów puści:)pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego odsłuchu swoich gatunków muzycznych
    ciachoxv lubi ten post.
    15 Czerwiec 2023 - 08:52 / #5
Online: 192