Kolejność pojawiania się utworów na stronie!

  1. Offline

    Marqess87

    Użytkownik

    Postów: 43

    Uszanowanie. Zamierzałem się z opisaniem tej kwestii już długi czas ale jest to już na tyle irytujące więc się zebrałem. Przeglądam nuteczki.eu codziennie po kilka razy gdyż z dwóch działów pozyskuję materiały do setów, to co zauważyłem i co jest co najmniej irytujące to to że kolejność w jakiej utwory pojawiają się na stronie jest od tyłka strony delikatnie mówiąc, a konkretnie na ten przykład przeglądam dział o godz. 12:00, ostatni dodany utwór pojawił się o 11:55 a przed nim o 9:00. Dlaczego więc wchodząc w ten dział później pojawiły się utwory które wskoczyły o 9:10, 9:45, 10:30 itd a przeglądając dział za pierwszym razem ich nie było? Dla mnie wygląda to tak jakby osoba odpowiedzialna za zatwierdzanie utworów robiła to nie od najstarszych dodanych tylko od najnowszych i dlatego robi się bałagan dla przeglądających. Nie wiem czy akurat to jest powodem ale przez takie działanie podczas przeglądania działu istnieje możliwość opuszczenia piosenek które mogły by się spodobać. Ktoś jest w stanie powiedzieć coś na ten temat? Tylko niech nikt nie mówi że coś mi się wydaje z tymi wstawkami bo gdyby tylko mi się wydawało to nie robiłbym tematu.
    ciachoxv lubi ten post.
    28 Luty 2022 - 18:59 / #1
  2. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    Wstawki uploaderów lądują odrazu na głównej.
    Wstawki użytkowników lądują w poczekalni i czekają na akceptację.
    Dlatego słuchasz wstawki "Uploadera" o 12:00, a wrzutki innego "użytkownik" o 11:55 jeszcze nie widzisz bo nie ma akceptacji.
    Bananek86, ciachoxv lubi ten post.
    3 Marzec 2022 - 22:05 / #2
  3. Offline

    bociam

    Użytkownik

    Postów: 27

    ja tez bylbym za tym zeby to lepiej zorganizowac. jak? nie wiem, nie znam systemu jaki tutaj dziala ale sam sie spotkalem z tym ze moje wrzutki sa pomijane a jak juz ktos je zatwierdzi to laduja z automatu juz na 2-3 podstronie danego dzialu bo liczy sie godzina mojego dodania a nie godzina zatwierdzenia, nie wyobrazam sobie szukac pozniej muzyki proponowanej poza ludzmi z elity uploaderow ktora bywa konkurencyjna a niestety ginie w aktualnym algorytmie wyswietlania wrzutek.
    ciachoxv lubi ten post.
    6 Marzec 2022 - 12:03 / #3
  4. Offline

    Marqess87

    Użytkownik

    Postów: 43

    Na innych stronach muzycznych które też śledzę na bieżąco wstawki robią również uploaderzy jak i zwykli użytkownicy jednak tam wszystko jest w swojej kolejności czasowej więc jakiś sposób na to istnieje
    ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: Marqess87 7 Marzec 2022 - 12:11
    7 Marzec 2022 - 12:10 / #4
  5. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Dzięki Marqess87 za słuszną uwagę. To akurat da sie szybko poprawić. Utwory użytkowników w chwili akceptacji będą miał← aktualizowaną datę dodania tak, że trafią na samą górę.
    bociam, Marqess87, ciachoxv i nikt 1 lubi ten post.
    8 Marzec 2022 - 08:17 / #5
Online: 182