Lista z sortowaniem do kalendarza

  1. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    Witam, tak jak w samym temacie, prosił bym o dodanie listy z filtrem, jak chcemy przeglądać utwory za pomocą kalendarza, bo to nam pozwoli zobaczyć najlepiej oceniane, lub pobierane z danego dnia, mówię o czymś takim jak w tym linku:

    https://nuteczki.eu/2022/02/24/

    https://nuteczki.eu/2022/02/23/
    I tak dalej..

    Wszystko fajnie, ale bez sortowania, to jest bardzo męczące.. a żeby wybrać coś ciekawego to tymw bardziej, a chciałem fajne nuty, do pracy a niestety czas mi nie pozwala żeby siedzieć nie wiadomo ile a najlepsze z 7 dni to nie to samo, co jak mamy możliwość do każdego dnia..
    ciachoxv, JacK lubi ten post.
    25 Luty 2022 - 00:29 / #1
  2. Offline

    Adaśko3991

    Użytkownik

    Postów: 1

    Popieram Bananek86
    ciachoxv lubi ten post.
    26 Luty 2022 - 12:12 / #2
  3. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    Jeszcze dodam, że fajnie z tego wyboru gdzie jest dzień, tydzień, miesiąc, rok, czy jakoś tak fajnie było by ręcznie wybrać zakres od kiedy do kiedy że po prostu wyskakuje nam taki kalendarzyk, i wybieramy sobie zakres i oczywiście co nas w tym zakresie interesuje, czy pobrania, czy łapki w górę wiadomo, oraz fajna była by jeszcze opcja żeby był jakiś kwadracik czy coś i możliwość go zaznaczenia lub odchaczenia, i by w nim było pisało pokaż tylko aktywne utwory, bo to jest uciążliwe że tak dużo jest nieaktywnych a dzięki temu zostaną te starsze nie aktywne jakby ktoś chciał podmieniać linki, jak i dla innych co chcą tylko działające nuty...
    ciachoxv, JacK lubi ten post.
    1 Marzec 2022 - 18:24 / #3
  4. Offline

    major8819

    Użytkownik

    Postów: 10

    również popieram ten pomysł. Właśnie chciałem założyć posta, ale najpierw sprawdziłem, czy już ktoś nie pisze w tym temacie. Brakuje właśnie filtrowania po danym dniu, miesiącu, roku
    Aktualnie można zobaczyć OSTATNI miesiąc, tydzień, rok, ale nie można np posortować w w kwietniu nutek tyko z miesiąca luty według pobrań / ocen / etc
    ciachoxv lubi ten post.
    30 Marzec 2022 - 14:16 / #4

Użytkownicy online: 39 (przez ostatnie 20 minut)

Online: 137