Hosting co raz wolniejszy?!

  1. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    Witam.
    Panowie i Panie, wam też tak zamula ostatnio odtwarzacz z hostingu Krakenfile?

    U mnie jest masakra... To co przesłuchałem wcześniej w 15 min, zajmuje mi teraz z 35 min.

    (proszę o poprawę na "coraz" pisane razem w tytule laughing )
    ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: JacK 23 Grudzień 2020 - 19:56
    23 Grudzień 2020 - 19:53 / #1
  2. Online

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Tak również zauważyłem, pisałem do nich odpowiedzieli, że po nowym roku będą optymalizować serwis. Problemy wynikają wraz ze zwiększajacym się ruchem. Także trzymam ich za slowo bo hosting dobry smile
    ciachoxv, Banditen, JacK lubi ten post.
    24 Grudzień 2020 - 08:07 / #2
  3. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    Przepraszamy za niedogodności
    dzisiaj wróciliśmy do Ciebie

    ,,Dzień dobry,
    Nasza strona internetowa z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością. Widząc obciążenie naszych serwerów, musieliśmy zdecydować o przeniesieniu ich w lepsze miejsce. Przy okazji zmieniliśmy certyfikat SSL. To właśnie zmiana certyfikatu spowodowała wczoraj błąd u połowy z Państwa, który uniemożliwił wejście na naszą stronę. Stary certyfikat został zapisany w pamięci podręcznej usługodawcy internetowego. Odświeżenie pamięci podręcznej zajęło kilka godzin.
    Było to z naszej strony przeoczenie, za które serdecznie przepraszamy.

    Od teraz jakość naszych usług będzie wyższa.

    Z poważaniem KrakenFiles.com,,
    JacK, djwill21 lubi ten post.
    1 Styczeń 2021 - 14:09 / #3
  4. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    Osobiście zanim byłem na Zippyshare, ale linki zniknęły zbyt szybko! Uwielbiam krakenfile za to, że przechowuje pliki znacznie dłużej!
    JacK, ciachoxv lubi ten post.
    3 Styczeń 2021 - 13:18 / #4
  5. Offline

    djkb

    Użytkownik

    Postów: 2

    Mam pytanie do tej pory wszystko było ok ale od niedawna wasza strona nie działa w chrome a w mozilli działa tylko jak klikam na utwór to nie gra.
    A w chrome pokazuje coś takiego Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.mam system windows xp a do tej pory było wszystko ok jak to naprawić pisze tam żeby się zkontaktować z administratorem strony.
    ciachoxv lubi ten post.
    11 Styczeń 2021 - 14:58 / #5
  6. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    Może cI rozszerzenie od AdBlock'a blokuje strone? Spróbuj "wyłączyć blokowanie na tej witrynie".
    ciachoxv lubi ten post.
    11 Styczeń 2021 - 18:22 / #6
  7. Online

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    djkb, pomijając fakt niewspieranego windowsa xp od kilku lat to prawdopobnie masz bardzo zacachowany stary certyfikat ssl, który powinien sam się odświeżyć co ok 24h.
    U ciebie tak się nie stało, spróbuj zatem wyczyścić przeglądarki z cookie a nawet przeinstalować je na nowo. Zainstaluj Operę lub sprawdź w internet explorerze czy tam działa dobrze.
    ciachoxv lubi ten post.
    11 Styczeń 2021 - 22:13 / #7
Online: 205