Zmiana funkcjonowania całej stron

  1. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Ignorowanie konkretnych gatunków np disco polo. Rzygać się chce sunglasses
    25 Październik 2020 - 12:55 / #21
  2. Offline

    Mateusz Podemski

    Zablokowany

    Postów: 16

    undertaken,

    Wręcz przeciwnie relaxed
    Po ilości plusów i pobrań widać, że największe zainteresowanie jest właśnie tym gatunkiem i nie bez powodu.

    To w większości już nie są jakieś niedopieszczone pod względem technicznym produkcje, które są "o niczym" lub "o głupotach", tylko utwory piękne, często miłosne, z przekazem, z dobrymi głosami, mixem, masterem, w których aranż jest też w części przypadków klubowy, a jeśli nie - to muzycznie jest on bardzo "chwytliwy" i "wpada w ucho".

    Mówisz "disco polo", ale ja bym tego tak nie interpretował. Można je podzielić na zupełnie różne odmiany, np. rock polo (Sławomir), disco folk (Daj To Głośniej, Weź Nie Pytaj), klubowe disco (Top Girls), biesiada (Bayer Full), klasyczne disco lat 90 w nowej odsłonie (Arek Kopaczewski, moje piosenki), EDM (Masters, Dede Negra), disco rap (Miły Pan), disco vixa (Ronnie Ferrari) i tak można jeszcze długo wymieniać...
    ciachoxv lubi ten post.
    25 Październik 2020 - 14:29 / #22
  3. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Dla mnie
    ''Wręcz przeciwnie relaxed''
    nie chce tego widzieć ani słyszeć a w dzisiejszych hitach tylko te popierdułki flushed
    25 Październik 2020 - 17:50 / #23
  4. Offline

    Mateusz Podemski

    Zablokowany

    Postów: 16

    Szanuję Twoją opinię relaxed
    ciachoxv lubi ten post.
    26 Październik 2020 - 00:25 / #24
  5. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    naprawdę byłoby miło móc subskrybować niektórych użytkowników!
    a na stronie użytkownika zobacz różne kategorie muzyczne, aby zobaczyć, co zostało ostatnio przesłane w każdym stylu, ponieważ biorę swój przykład, przesyłam dużo i w przypadku wielu różnych stylów byłoby to wyraźniejsze dla osoby odwiedzającej moje profile ( to tylko pomysł).
    ciachoxv lubi ten post.
    7 Listopad 2020 - 11:51 / #25
  6. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    djwill21,
    Wątpię że ktoś odwiedza twój profil strite. A wyraźniejsze? przecież i tak kategorie zostają.
    ciachoxv lubi ten post.
    7 Listopad 2020 - 23:08 / #26
  7. Offline

    djwill21

    Uploader

    Postów: 14

    CHP,

    Oczywiście, ale jeśli funkcja subskrypcji zostanie skonfigurowana, będzie łatwiej i bardziej czytelnie dla użytkownika, aby znaleźć to, co przesłała osoba, jeśli zobaczymy według kategorii, po tym jest tylko moja opinia :)
    8 Listopad 2020 - 20:55 / #27
  8. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    djwill21,
    W porządku, ale nie zmieniajmy systemu całej strony dla jednej funkcji, można ją dodać nawet tu ;]
    9 Listopad 2020 - 12:06 / #28
  9. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Czemu domyslnie komentarze sa wylaczone i trzeba zaznaczac ?
    30 Czerwiec 2021 - 17:48 / #29
  10. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Gdyż połowa z komentujących użytkowników ma bardzo ubogie słownictwo przez co komentarzy wyglądały jak wyglądały.
    Zrobię zapamiętywanie wybory by nie trzeba było klikać non stop.
    ciachoxv, marcin0313, TeQuila lubi ten post.
    30 Czerwiec 2021 - 22:43 / #30
Online: 224