Nowe zasady na stronie - wasze pomysły

  1. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    Admin
    A mój pomysł jest taki żeby w swoim profilu, w swoich ulubionych utworach dodać możliwość Auto Odtwarzania (Autoplay ON , Autoplay OFF), bardzo mi tego brakuje i myślę że nie tylko mi.

    Kolejny Pomysł to Szata Graficzna Strony, kiedy była zmieniana ?
    Warto by było ją Odświeżyć na jakiś inny Lepszy Kolor, co o tym sądzicie ?
    CHP, dj kapiko lubi ten post.
    1 Czerwiec 2020 - 00:33 / #21
  2. Online

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Dzisiaj dodane zostały na stronie dwie nowe rzeczy:

    1. Możliwość edycji utworów przez uploaderów do 48h od dodania utworu.
    2. Możliwość dodania użytkownika do listy ignorowanych, tak aby nie otrzymywać od niego PW. (Ikonka "blokuj" w prywatnej wiadomości od danego użytkownika, obok loginu).

    Wkrótce kolejne nowości, Pozdro smirk
    ciachoxv, CHP, JacK lubi ten post.
    6 Czerwiec 2020 - 10:30 / #22
  3. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    Admin,
    Dodaj jeszcze do możliwości edycji, możliwość zmiany kategorii gdyby ktoś uważał że należy do innej albo w razie pomyłki ;)
    6 Czerwiec 2020 - 14:00 / #23
  4. Offline

    CHP

    Uploader

    Postów: 33

    I jeszcze możliwość usunięcia swojej wrzutki, na wypadek np. dubla jeżeli gdzieś by był pod inną nazwą, te dwie rzeczy jeszcze i byłoby super :)
    JacK lubi ten post.
    6 Czerwiec 2020 - 14:17 / #24
  5. Offline

    Michał Talipski

    Użytkownik

    Postów: 1

    Ja bym proponował dodanie jakiejś kategorii Disco Polo 90's albo Oldies. Wchodzę na kategorię Disco-Polo i szukam nowości a tam czasami dwie strony zawalone kawałkami sprzed X lat i trzeba się przez to przekopywać.
    Marqess87, dj kapiko lubi ten post.
    6 Czerwiec 2020 - 22:55 / #25
  6. Offline

    music-worx

    Zablokowany

    Postów: 34

    Proponuję wprowadzenie obowiązku klikania "like" dla pijawek.
    Jedno kliknięcie na trzy pobrania i musi to być kliknięcie na pobrany utwór, żeby nie było że klika na co popadnie.Nie klikasz nie pobierasz!!!! Zwykłym użytkownikom którzy pobierają i potrafią dać LIKE dziękuję. Tak, są tacy na tej stronie.
    Zmusi to niewdzięczników (pijawki) chociaż do minimalnego podziękowania dla wszystkich wstawiających utwory i wkładających trochę pracy w rozwój strony.
    Oczywiście zasada ta nie dotyczy uploaderów.
    JacK, dj kapiko, Bananek86 lubi ten post.
    Ostatnio edytował: music-worx 15 Czerwiec 2020 - 16:06
    15 Czerwiec 2020 - 16:02 / #26
  7. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 110

    Wyłączyć możliwość ,,Wyłączania Komentowania,, Utworu podczas dodawania. Są niektóre utwory które chciało by się skomentować, ale niestety nie da się.
    9 Wrzesień 2020 - 20:30 / #27
  8. Offline

    undertaken

    Uploader

    Postów: 44

    Jak lewa strona strony wygląda ładnie to prawa jest pusta przydałoby się tam dodać jakieś statystyki też. I zmiana koloru białego czyli stylu na jakiś inny. Oczojebne
    CHP, ciachoxv lubi ten post.
    10 Wrzesień 2020 - 16:58 / #28
  9. Offline

    tiggowsky

    Użytkownik

    Postów: 7

    Racja, nowy wygląd i przede wszystkim wersja na urządzenia mobilne by się przydała bo strona trochę wycofana jak na rok 2020 :P
    CHP, ciachoxv lubi ten post.
    12 Wrzesień 2020 - 14:02 / #29
Online: 174