Kawały

  1. Offline

    BREXO

    Uploader

    Postów: 113

    Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
    - Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
    Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
    - Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę,
    dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
    Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
    - Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.

    Idzie trzech gości: biolog, fizyk i matematyk. Przechodzą koło jakiegoś domu, zatrzymują się. Patrzą, a tu do domu wchodzi mężczyzna. Czekają chwilę. Nagle z domu wychodzą dwie osoby.
    Odzywa się biolog.
    - Pewnie się rozmnożyli.
    Odpowiada mu fizyk:
    - Nie, to błąd pomiaru.
    Matematyk słysząc to zamyślił się. Po chwili zastanowienia odpowiada.
    - Najfajniejsze jest to, że jeśli teraz ktoś wejdzie do tego domu, to nie będzie w nim nikogo

    Spotyka sie Jas z Malgosia (chodza ze soba) przytulaja sie rozmawaja caluja itp...
    W pewnym momencie Jas wklada reke do majtek malosi... Malgosia sie opiera ale Jas osiaga cel...
    Robi co trzeba jednak w pewnym monencie zauwazyl ze cos nie gra - w majtkach jest strasznie mokro.. Ale napewno nie z podniecenia.. I mowi do Malgosi:
    -Co Malgosiu? Miesiaczka?
    A na to Malgosia:
    -Nie. Biegunka

    Piotruś był już na tyle duży, że można go było samego posłać na plebanię, by dostarczył coś księdzu. Mama tłumaczyła mu, jak ma się zachować:
    - Jak tylko ksiądz proboszcz otworzy drzwi, powiedz - Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
    Po powrocie synka, mama pyta go:
    -Zrobiłeś wszystko, co Ci powiedziałam?
    - Nie, bo księdza nie było w domu. Otworzyła gospodyni, więc powiedziałem - Zdrowaś Maryjo, łaski pełna.

    Piszcie tutaj najlepsze znane wam kawały
    5 Luty 2023 - 13:26 / #1
Online: 195