320 kb/s ????

  1. Offline

    cyma1971

    Uploader

    Postów: 19

    Jestem stanowczo przeciw RIP z You Tube, nikt nie będzie wstawiał utworów w oryginalnych wydaniach które kupił po to by one były podmienione i na koncie gościa co wstawił RIP. Więc akcja podmieniania linków jest do bani, bo ludzie nie patrzą ze pojawił się utwór w lepszej jakości.
    Powtarzam to kolejny raz tu chodzi o kasę dlatego adminowi pasuje by wszystko było na stronie bo pozycjonowanie na google idzie do góry.
    Panie Adminie idź na jakość nie na ilość bo zrobił się tutaj straszny śmietnik.
    Jak można dać komuś rangę uploadera jak wstawia same RIPy.
    Przykład RXZ czy Prometeusz ten to jest już wybitny artysta w RIPach.
    ciachoxv, D.Jey-X lubi ten post.
    20 Październik 2022 - 20:39 / #11
  2. Offline

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Jakby zależało nam na ilości to od dawna bot dodawał by muzykę bez waszego udziału.
    Portal tworzą użytkownicy i dzielą się miedzy sobą taką muzyką jaką uważają za słuszną. Działało tak to od początku istnienia strony i działać będzie. Masz prawo dodać utwór jaki znalazłeś na starym pendrive nawet w jakości 64kb/s a czy ktoś go pobierze to już jego wola.
    Ja jedynie mogę wam pomóc i usprawnić odróżnianie dobrej jakościowo muzyki od tej gorszej. Dodane zostało wcześniej wyświetlanie jakości pod playerem. Wprowadzić tagowanie też możemy tylko pytanie czy potrzeba?
    ciachoxv, djhooker, gomel lubi ten post.
    21 Październik 2022 - 08:51 / #12
  3. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    cyma1971, a taka pierwszolepsza twoja nuta z brzegu: https://nuteczki.eu/muzyka/disco-polo/371841-thebrothers-miedzynamiradioedit.html

    co ty na to !!!!!!!!!!!!!??????????????, pozdro. smirk

    https://nuteczki.eu/muzyka/disco-polo/371841-thebrothers-miedzynamiradioedit.html

    sorry, prawidłowy link, pozdro. wink
    D.Jey-X, ciachoxv lubi ten post.
    Ostatnio edytował: prometeusz 21 Październik 2022 - 15:23
    21 Październik 2022 - 15:15 / #13
  4. Offline

    4Q20KHZ

    Uploader

    Postów: 67

    prometeusz,
    No, 160 kb/s a nawet 128.....

    Admin,
    Ok, zrozumiałem, kłamanie kb/s dozwolone....Wydział Ripy jest niepotrzebny.

    Tagi są nie potrzebne.........

    Tam, gdzie jest * to jest tylko ważne.

    Dla mnie jest ten temat zamknięty.
    Ostatnio edytował: D.Jey-X 21 Październik 2022 - 15:43
    21 Październik 2022 - 15:35 / #14
  5. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    ADMIN ok. kto sobie życzy niech ściąga, tyle w temacie, pozdro blush
    21 Październik 2022 - 16:41 / #15
  6. Offline

    cyma1971

    Uploader

    Postów: 19

    prometeusz,
    Akurat ten utwór otrzymałem w takim stanie od wytwórni do grania w radio i to już jest wina produkcji nie moja nie zarzucisz mi ripów.
    21 Październik 2022 - 21:21 / #16
  7. Offline

    prometeusz

    Uploader

    Postów: 11

    cyma1971,
    W ten sposób wszyscy mogą się tłumaczyć, pozdro. smirk
    D.Jey-X, ciachoxv lubi ten post.
    22 Październik 2022 - 09:35 / #17
  8. Offline

    cyma1971

    Uploader

    Postów: 19

    W twoim przypadku NIE! KOŃCZE NA TEJ CHUJOWJ STRONIE WSTAWIANIE CZEGO KOLWIEK.
    ciachoxv lubi ten post.
    22 Październik 2022 - 17:34 / #18
  9. Offline

    4Q20KHZ

    Uploader

    Postów: 67

    cyma1971,
    Ostatnie mp3 były nawet ok, a z krytyką trzeba też żyć, nie trzeba się zaraz tak wkurzać.
    ciachoxv, prometeusz lubi ten post.
    Ostatnio edytował: D.Jey-X 22 Październik 2022 - 23:13
    22 Październik 2022 - 23:13 / #19
  10. Offline

    cyma1971

    Uploader

    Postów: 19

    D.Jey-X,
    Możesz mnie dodawać do ignorowanych gości w prywatnych wiadomościach co nie zmienia faktu ze dopisek do nick DJ nie daje ci przywileju króla LIRA na tej stronie, tak jak ci napisałem w prywatnej wiadomości nie masz pojęcia o wstawianiu utworów do danej kategorii. Utwór Pan wstawił w club/dance:
    https://nuteczki.eu/muzyka/club-dance/369933-vionkongerampnexerifeatbeckysmith-n
    otyouronlyoneextendedmix.html
    kategoria Slap House wiem że Admin jest ograniczony co do kategorii ale jak nie ma takiej kategorii powinien być w w HOUSE!
    Każdy może dany utwór pobrać sobie ze strony nuteczki.eu i otworzyć w programie MP3TAG i zobaczy jak wykonawca z katalogował dany utwór.
    Pozdrawiam pseudo D.Jey-X i życze powodzenia w ubijaniu jeleni.
    ciachoxv lubi ten post.
    28 Październik 2022 - 21:00 / #20
Online: 188