RIPy z Youtuba

Zakaz dodawania Ripów z youtuba

nie 11 głosów44%
tak 14 głosów56%
  1. Offline

Admin

Administrator

Witajcie,
    Pojawia się coraz więcej głosów na temat ripowanej muzyki czy to z youtuba czy innych stron.
    Chciałbym zapytać czy chciałbyś aby takie utwory były usuwane ze strony ze względu na gorszą jakość?

Wiązać sie to będzie z tym, że tylko utwory w jakości 320kb/s i 44100Hz będą akceptowane na stronie, a reszta będzie przenoszona do działu "dema/Ripy"

Wiemy, że są uploaderzy, którzy tylko bazują na youtubie także możliwe, że nie będą chcieli dalej dodawać muzyki co przełoży sie na mniej mp3 na stronie. Mniej lecz lepszej jakości.

PS. Tak wiem, idzie z ripa zrobić także jakość 320kb/s i 44100Hz .. lecz od czegoś musimy zacząć.
    15 Grudzień 2021 - 17:40 / #1
  2. Offline

TeQuila

Użytkownik

Witam tak szczerze to na taka masę ludzi jaka tu jest i pobiera nuty tylko kilkum przeszkadza to jakiej jakości jest nuta reszta ma wywalone bo prawda jest taka ze tylko paru wie jak odróżnić jakość nutek a reszcie pasuje to ze jak pobierze to ma grać i tyle :) osobiście nie mam nic przeciwko Ripom oby były dobrej jakości :) Pozdrawiam
    RXZ, adkl83 lubi ten post.
    20 Grudzień 2021 - 20:45 / #2
  3. Offline

adkl83

Użytkownik

Jestem za lepszą jakością!Sam konwertuje z YT lecz wpierw sprawdzam jakość utworu.
    ciachoxv, djwill21 lubi ten post.
    24 Grudzień 2021 - 15:12 / #3
  4. Offline

Bananek86

Uploader

adkl83,
    Ale jak coś wiesz że nawet jak konwertujesz z YT to pobierasz Utwór nie dość że już sam go konwertujesz to jeszcze został zkonwertowany przez YT podczas gdy go ktoś tam umieszcza czyli w skrócie pobierasz Konwert - Konwerta ;)
    ciachoxv, djwill21 lubi ten post.
    26 Grudzień 2021 - 19:22 / #4
  5. Offline

adkl83

Użytkownik

Bananek86,
    to o żeś mnie teraz rozśmieszył człowieku hahhaa.Ty chyba nie rozumiesz istoty tego postu!jeśli chodzi o jakośc j.Ogarnij trochę jest 21 wiek gdzie muzyka jest łatwo dostępna
    miodzio8 lubi ten post.
    28 Grudzień 2021 - 20:08 / #5
  6. Offline

LUCRAVE

Użytkownik

Jedyne mp3 jakie powinny być na tę stronę wrzucane, to oryginalne wersje z serwisów cyfrowych lub jeżeli ktoś posiada prosto ze źródła. Wszelkie konwerty, ripy, to jest tragedia, i 3/4 np. disco polo na tej stronie to jest właśnie sieczka z youtube. Jeżeli ktoś uważa, że to jest dobra jakość, to albo nie ma uszu, albo nie ma nic wspólnego zawodowo z muzyką. Pozdrawiam!
    ciachoxv, bociam, djwill21 lubi ten post.
    31 Grudzień 2021 - 13:23 / #6
  7. Offline

miodzio8

Użytkownik

adkl83,
    dobrze powiedziane :)
    31 Grudzień 2021 - 17:07 / #7
  8. Offline

Sevento

Użytkownik

Nie. Większość utworów jest nie do zdobycia na portalach z pobraniem (wygasłe linki), jedynie na YouTube
    RXZ lubi ten post.
    2 Styczeń 2022 - 11:20 / #8

Użytkownicy online: 43 (przez ostatnie 20 minut)

Online: 50