Retro / Old - Stare Dobre Kawałki

  1. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    Witam, jako iż wrzucam stare kawałki do których mam ogromny sentyment ale to nie jest doceniane na ogólnym forum ponieważ dużo z tych kawałków było już wcześniej tylko link wygasł i są usuwane bo traktowane jako dubel postanowiłem że stworzę sobie tutaj swój temat który będę aktualizował co nowo dodane utwory z dawnych czasów i będę prowadził tutaj temacik na forum ;) Przy okazji może zrobi się większy ruch na forum :D
    Oczywiście, każdy kto będzie się chciał podzielić swoimi perełkami zapraszam !!

    Zasady:
    + Wrzucamy utwór tylko i wyłącznie na KRAKENFILES, ponieważ tam najdłużej utwór jest przechowywany i nie wygasa tak prędko
    + Utwory przeważnie staramy się wrzucać w wysokiej jakości jak i w 44,1 kHz oraz 320 kbps.
    + Proszę o nie pisanie komentarzy w tym temacie, szanujemy osoby jak i ich poświęcony czas ( jeżeli kogoś chcemy docenić możemy mu dać pod postem "Lubię To" )
    + Nie nabijać postów/ robić spamu tylko by wrzucić co chwilę 1 utwór ( Najlepiej uzbieraj kilka a potem wrzuć w jednym poście )

    Dodawanie utworu:
    + Utwór dodajemy przez Ikonę [ Dodaj link ], następnie wyskoczy wprowadź nazwę Witryny [ Wpisujemy tutaj tytuł Utworu ]
    - Niestety na chwilę obecną tak musi wyglądać sytuacja z dodawaniem, aby wszystko mogło być czytelne, natomiast rozmawiałem z adminem i możliwe że będzie dodany player z krakena i wtedy możliwe że zmienimy po sprawdzeniu jak to wygląda format zamieszczania.
    + Utwory mogą się powtarzać, nie ma konieczności sprawdzania czy dany utwór jest // ale najlepiej jakby było sprawdzane
    + Utwory dodajemy jeden pod drugim, żeby całość była ładnie czytelna !!

    Ważne:
    + Proszę o nie wrzucanie byle czego zresztą zależy mi na dobrych kawałkach, a też nie chcę żeby temat był zalany przez nutki retro które były bardzo słabe nie ukrywam, najbardziej zależy mi tutaj żeby pojawiała się z tamtych czasów muzyka taneczna/klubowa/do Auta/ znane remixy

    INFO:
    + Mam nadzieję że każdy kto ma jakieś stare utwory zechcę podzielić się z nami, temat założony dlatego iż po prostu jest dużo starych utworów które były naprawdę świetne,

    Pragnę podziękować w głównej mierze osobą które przyczyniły się do tego że właśnie mam/y, utwory w dobrej jakości, oraz dla użytkowników z innego forum, ( pewnie tutaj też spędzacie czas, ale po prostu nie wiem pod jaką nazwą )

    No to zaczynamy zabawę, proszę o czytanie ze zrozumieniem i uszanowanie innych ;)

    Miłego Odsłuchu

    ↓↓↓↓↓↓↓



    3R - Shine On
    4 Strings - Take Me Away (Dave Darell Remix)
    12B - Tiesto & Sneaky Sound System - I Will Be Here (Wolfgang Gartner Remix) - 12B
    Ace Of Base - All 4 U (DJ QiDD 'DG' Mix)
    Africa Bombata - Gasolina (Dj Sequence Remix)
    Akurat - Lubię Mówić Z Tobą (DJ Arctic Remix)
    Alchemist Project - Krishna (Radio Edit)
    Alex C., Yass - Doktorspiele
    Alex C., Yass - Du hast den schönsten Arsch der Welt
    Alex Gaudino - Destination Calabria (Extended Mix)
    Alex Gaudino - Destination Calabria (Farenthide & Hubertuse bootleg)
    Alex Gaudino - Destination Calabria (Radio Edit)
    Alex Megane - Something (Extended Mix)
    Alex Peace - From Inside The Speaker (Mr Basic vs Bart Rework)
    Anya - Beautiful World (Da Brozz Extended Mix)
    Aquagen - Hard To Say I'm Sorry (J&G vs. DJ Wajs vs. Jan3k '2015 Rework
    AREES - Let's Go
    Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love (Extended Mix)
    ARTBASSES - Dior (Orginal Mix)
    ATB -Dont Stop (Acid Luke Bootleg Mix)
    ATB - You're Not Alone
    ATC - All Around The World (La la la la La)
    ciachoxv, DJcReator, gomel lubi ten post.
    Ostatnio edytował: Bananek86 30 Listopad 2021 - 18:36
    30 Listopad 2021 - 18:29 / #1
  2. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    30 Listopad 2021 - 18:43 / #2
  3. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    30 Listopad 2021 - 18:57 / #3
  4. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    1 Grudzień 2021 - 11:57 / #4
  5. Offline

    Bananek86

    Uploader

    Postów: 60

    7 Grudzień 2021 - 12:23 / #5
Online: 218