Pomysł na dział Retro

  1. Online

    Admin

    Administrator

    Postów: 94

    Hej,
    Pisze na forum ponieważ, chcę znać wasze zdanie także. Mianowicie chodzi o dział retro/old
    W chwili obecnej trafiają tam starsze utwory nie ważne czy mają 50 lat czy 10. Takie było założenie, że mają tam trafiać stare utwory.
    Nie do końca mi się ten pomysł podoba. Po czasie widać, że z działu retro robi się po prostu śmietnik - kosz na stare utwory. Wymieszane wszelakie kategorie są w nim.
    Utwór np. housowy mający 10 lat to nadal utwór housowy i dobrze żeby był też w dziale house a nie w retro.

    Co powiedzie na takie rozwiązanie by:
    - usunąć dział retro
    - starsze utwory np. 10 letnie tagować specjalnym tagiem podczas dodawania utworu i wtedy przed nazwą utworu wyświetlałby się tag [retro]. Ale utwór nadal by był w swojej kategorii np. house.

    Dajcie znać proszę jak wy to widzicie i czy warto coś robić z tym działem jeśli tak to co.
    Pozdrawiam, admin
    ciachoxv, BEnny lubi ten post.
    Ostatnio edytował: Admin 27 Maj 2021 - 18:51
    27 Maj 2021 - 18:49 / #1
  2. Offline

    JacK

    Uploader

    Postów: 26

    Na chwilę obecną, to dobrze byłoby jak by wszyscy te tagi jeszcze stosowali. Jak dla mnie, to one powinny być wymagane i nie można byłoby dodać bez nich utworu (i Nie tak, że wkleja całą nazwę utworu, tylko rozbija ją chociaż jeszcze na części).

    Druga sprawa jest taka, że typowy User tego portalu, na tagi nawet nie zwraca uwagi.
    Liczy się dla nich tylko kategoria. I taki "jawjack", dodaje utwór typowo czysto housowy bądź trance, do działu "Club/Dance" (Boże... jak mnie to drażni), a user jak totalny laik pulsuję go i pobiera z świadomością, że to "Dance".

    Jak dla mnie, to trzeba zrobić podział na Retro w poszczególnych kategoriach, np:
    Retro Trance
    Retro House
    Retro Techno
    Retro Dance
    itd. ...
    Wtedy będzie większy porządek i lepsza segregacja.
    A Reszta starszych utworów powinna trafiać do:
    Retro 60/70/80
    Retro 90/2000/2010
    Na Disco polo Też coś zrobić i będzie czysto, zrozumiale i klarownie.
    RXZ, ciachoxv, NetiX i nikt 1 lubi ten post.
    29 Maj 2021 - 20:21 / #2
  3. Offline

    RXZ

    Uploader

    Postów: 4

    Trochę mi szkoda działu Retro, bo lubię tam się dzielić swoją kolekcją, ale z drugiej strony...Dział Retro można by zablokować, gdyby przed wpisaniem wykonawcy był obowiązek zaznaczenia, czy dany utwór jest RETRO, lub nowością, żeby się bałagan nie zrobił i każdy wiedział, co pobiera....propozycja JacK-a też jest warta rozważenia...dobry pomysł, żeby porobić działy Retro do wszystkich, lub niemal wszystkich gatunków muzycznych, żeby nie było takiej mieszanki wybuchowej, jak teraz jest w dziale Retro/Old...mi by najbardziej zależało na Retro Disco Polo :) Pozdrawiam.
    30 Maj 2021 - 09:23 / #3
  4. Online

    mp3MANIAslovakia

    Uploader

    Postów: 3

    z działu retro robi się po prostu śmietnik - kosz
    usunąć dział retro
    M50, ciachoxv lubi ten post.
    30 Maj 2021 - 19:56 / #4
  5. Offline

    M50

    Użytkownik

    Postów: 2

    Ja jestem za tym aby usunąć tą kategorię
    ciachoxv, mp3MANIAslovakia lubi ten post.
    6 Czerwiec 2021 - 20:31 / #5
  6. Online

    mp3MANIAslovakia

    Uploader

    Postów: 3

    Pierwotna nazwa KlubowaMuza.net
    dzisiejszy stan Retro old net.
    to już nie chodzi o nowości mp3
    ale ilość po prostu śmietnik

    top Uploaderom
    Ostatnio edytował: mp3MANIAslovakia 7 Czerwiec 2021 - 08:11
    7 Czerwiec 2021 - 08:09 / #6
  7. Offline

    marcin0313

    Uploader

    Postów: 13

    Dział retro może zostać ale nie powinien być widoczny w dziale muzyka bo dużo osób przegląda dział muzyka by nie przechodzić po kategoriach a jak będzie osobny dział Retro który nie będzie się łączył z wszystkimi utworami wtedy nie powinno przeszkadzać bo wtedy będzie trzeba specjalnie wchodzić w ten dział.
    21 Czerwiec 2021 - 14:27 / #7

Użytkownicy online: 38 (przez ostatnie 20 minut)

Online: 113